Psary k/ Będzina

Autor Wątek: Psary k/ Będzina  (Przeczytany 22087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zapytanie z Maila

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Skąd jesteś: PL
Psary k/ Będzina
« dnia: Listopad 13, 2016, 08:33:58 am »
Witam

Jestem w trakcie budowy domu w Psarach k/Będzina, po Nowym Roku chciałbym zainstalować szambo. Interesuje mnie zbiornik co najmniej 12 m3. Będzie on zainstalowany przed garażem dwustanowiskowym.

Obawiam się jednak że ze względu na dość małą ilość miejsca na placu możemy mieć problem z rozładunkiem zbiornika 12 m3 i dlatego też chciałbym zakupić dwa zbiorniki 6 m3 lub  7 m3 i połączyć je ze sobą.

Proszę mi powiedzieć czy taka instalacja jest możliwa i w jakiej cenie wraz z transportem i montażem. Proszę mi również napisać co daje ściana działowa w szambie 12m3 czy jest ona potrzebna ?

ABC Szamba betonowe

  • Szef
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
  • Wycena, konsultacja
  • Skąd jesteś: Obsługujemy całą Polskę
Odp: Psary k/ Będzina
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2016, 08:52:11 am »

Witam,
Jeżeli zastanawiacie się nad wjazdem to lepiej porobić zdjęcia i wysłać do nas na maila, ponieważ jeżeli na miejscu się okaże że i tak nie jesteśmy w stanie zamontować nie z naszej winy, rozliczamy całość kwoty i jedziemy do kolejnego Klienta a zbiornik zestawiamy we wskazanym przez Państwa miejscu możliwym do zestawienia.

Przegroda w zbiorniku jeśli nie będziecie robić drenażu i nie będziecie wylewać szamba jest nie potrzebna, więcej info tutaj: http://abc-szambabetonowe.pl/forum/najczestsze-pytania/szambo-jednokomorowe-dwukomorowe-a-moze-3-komorowe-czym-sie-rozni/

zbiornik jednokomorowy:

12.000l    2.40m x 3.50m x 1.87m    Cena: 3600 PLN
ew.
6.000l    2.00m x 2.40m x 1.60m    Cena: 1800 PLN / sztuka
7.000l    2.00m x 2.40m x 1.95m    Cena: 2100 PLN / sztuka

W komplecie znajdują się:

Pokrywa wierzchnia wytrzymałość 5 ton - ruch aut osobowych i busów
Krąg betonowy na pokrywę 50/50 cm,
Właz betonowy.
Transport i montaż

Dodatki:   właz żeliwny - 150zł,

Montaż obejmuje wstawienie zbiornika do wykopu, przyklejenie górnej pokrywy, komina i nałożenie włazu.
Posiadamy Atest PZH oraz Aprobatę ITB nasze zbiorniki oraz pokrywy objęte są 5letnią gwarancją.
Płatność po montażu u kierowcy, aby zamówić proszę o telefon, ewentualnie proszę o wiadomość zwrotną.
Mamy gotowy otwór na rurę doprowadzającą ścieki, więc nie potrzeba wzywać hydraulika, wystarczy rurę ściekową włożyć w pierścień z uszczelką i można korzystać, przejście szczelne przystosowane na rurę pcv fi160mm.
Termin realizacji max 7 dni od momentu zamówienia.

-- ABC Szamba betonowe
Zegarek Mirosław Zamówienia i wycena: tel: 509 596 769
Wycena i zamówienia zbiorników betonowych na szamba, deszczówkę: 501 502 374 lub 515 360 715