Szamba kompleksowo czy robicie?

Autor Wątek: Szamba kompleksowo czy robicie?  (Przeczytany 10597 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ABC Szamba betonowe

  • Szef
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
  • Wycena, konsultacja
  • Skąd jesteś: Obsługujemy całą Polskę
Szamba kompleksowo czy robicie?
« dnia: Luty 05, 2019, 10:08:13 am »
Zapytanie od Klienta
Cytuj
kupiliśmy z żoną dom kilka miesięcy temu. aktualnie pracę trwają w środku budynku. Budynek znajduje się koło Opoczna. przez najbliższe 5 lat nie będzie robione kanalizacji dlatego jestem zmuszony zakupić zbiornik szamba. w projekcie jest napisane 9m3 zbiornik. działka jest duża więc każdy zbiornik się zmieści. pytanie teraz do państwa co możecie mi doradzić i zaproponować. w mieszkaniu będą zamieszkiwać 4 osoby. 2+2. myślę iż około kwiecień lub maj chciałbym aby było to zrobione. pytanie do państwa. o jaki zbiornik mi proponujecie i czy zajmujecie się montażem. bo ja nie mam czasu dlatego chciałbym aby wszystko zostało zrobione przez państwa. wykonanie dziury transport montaż i cała reszta. jeśli jest to możliwe proszę o zbliżony całkowity koszt. dziękuję i czekam na odpowiedź.

Moja odpowiedź

jestem producentem więc nie bawimy się w kompleksowe usługi, tym bardziej że aby zbiornik był szczelny to musi być zasypany dopiero na drugi dzień - tego nie dowie sie Pan od firmy co kompleksowo załatwia montaże ponieważ nie opłacalne dla nich jest by koparka została 1 dzień dłużej dlatego polecam zrobić montaż tak jak należy:
1. Umówić się z koparką miejscową i z nami na ten sam dzień.
- w wolnej chwili podłączyć zbiornik do budynku
2. Zasypać zbiornik na drugi dzień co najmniej, ponieważ pokrywa i kominek są przyklejane na zaprawę i ta zaprawa musi związać, jeśli się zasypie zbiornik od razu to ewidentnie klej z pod płyty się wyciśnie, komin przesunie i będzie nieszczelność na wiosnę.

Co do tego jaki zbiornik wybrać polecam 10m3 w Państwa okolicy taki zbiornik będzie kosztował 2500zł z transportem i montażem, ale wykop i podłączenie do budynku po Państwa stronie.
Wycena i zamówienia zbiorników betonowych na szamba, deszczówkę: 501 502 374 lub 515 360 715

ABC Szamba betonowe

  • Szef
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
  • Wycena, konsultacja
  • Skąd jesteś: Obsługujemy całą Polskę
Odp: Szamba kompleksowo czy robicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2022, 07:47:30 pm »
Obecnie istnieje możliwość montażu zbiorników kompleksowo, przy współpracy z partnerem : http://szamba-kompleksowo.pl/
Wycena i zamówienia zbiorników betonowych na szamba, deszczówkę: 501 502 374 lub 515 360 715